До Міжнародного дня волонтера, який в Україні став святом вшанування всіх тих людей, що втримали на своїх плечах українську державність у найважчий період, IDEALIST.media пропонує вам 10 історій від та про українських волонтерів. Це історії про відвагу, самовідданість, палаючі серця, інтелектуальну потужність, оптимізм і справжню велич звичайних людей.

Данило Ковжун, військовий волонтер. Що запалює волонтерів і чому згасає їхній ентузіазм? Історія одного волонтера.

Олег Хоменко, волонтер-медик. Що таке другий волонтерський фронт? Як змінюються функції волонтерів, що допомагають армії, від початку війни?

Таміла Ташева, співзасновник організації “КримSOS”. Які завдання стоять сьогодні перед волонтерами, які займаються проблемами Криму? Як складаються їх стосунки з українською владою?

Анастасія Леухіна та Арсеній Фінберг, волонтери, творці курсу «Як полагодити світ навколо себе?». Чи можуть звичайні люди змінювати країну? З чого почати?

Лілія Болбат, військова волонтерка. Чим сьогодні живуть прифронтові території? Як змінився Маріуполь та його мешканці від початку війни?

Денис П’ятигорець, волонтер, громадський діяч, блогер. Чому хороші новини так потрібні людям? Чому «курво, працюй» – це чудова національна ідея?

Олег Котенко, координатор групи Центра обміну та звільнення заручників «Патріот». Як сьогодні можна звільнити заручників з полону сепаратистів? На які жертви і ризики доводиться йти сміливцям?

Марія Тищенко, організатор студентського волонтерського об’єднання «Поруч». Хто такі волонтери, звідки вони з’явились у світі і чому уряди майже всіх європейських країн підтримують волонтерів на законодавчому рівні?

Соня Сотник, радіо-діджей. Що спонукає відомих та успішних людей займатись волонтерством?

Максим Діжечко, координатор ГО «Юридична сотня». Які проблеми, у тому числі, пов’язані із потребами військових, сьогодні турбують юристів-волонтерів? Чому ми ніяк не навчимося слухати і чути один одного? Як це гальмує розвиток суспільства і держави?

Щиро вітаємо вас зі святом, бажаємо ніколи не втрачати оптимізм, віру і надію, адже для мільйонів людей ви стали джерелом надії в ті дні, коли здавалось, що її нема.

 

Волонтери України: на плечах атлантів

Публикации |